O nas

Kim jesteśmy?

Cubanera Travel jest biurem turystycznym należącym do firmy J.M.S. POLAND, Zajmującym się szeroko pojętą turystyką aktywną. Jesteśmy grupą pasjonatów wszelkiego rodzaju sportów wodnych oraz podróży po całym świecie. Swoją pasją staramy się zarażać jak najwięcej osób. Łączymy sport, relaks oraz poznawanie świata, a to wszystko w przyjaznej atmosferze i w doborowym towarzystwie.

 


Czym się zajmujemy?

Naszą specjalnością są rejsy morskie na luksowych katamaranach na całym świecie, a w szczególności w ciepłych krajach tj. Hiszpania – Baleary oraz Wyspy Kanaryjskie, Grecja, Chorwacja, Turcja, Włochy, a także bardziej tropikalne miejsca jak Tajlandia, Karaiby czy Seszele. Organizujemy również imprezy integracyjne dla firm, różnego rodzaju eventy żeglarskie, obozy żeglarskie zarówno dla młodzieży jak i osób dorosłych, szkolenia na patenty żeglarskie tj ISSA czy patenty motorowodne. Mamy również coś dla fanów świata podwodnego – wyprawy nurkowe które najczęściej są połączone z naszymi rejsami.

 


Nasz załoga

W skład Teamu Cubanera Travel wchodzą doświadczeni kapitanowie, skiperzy i instruktorzy żeglarstwa oraz nurkowania. Wszystkich nas łączy wielka pasja do wody, słońca i wiatru, które to staramy się w pełni wykorzystywać realizując nasze wyprawy na całym świecie.


Doświadczenie

Mamy kilkuletnie doświadczenie w organizacji rejsów morskich oraz imprez Integracyjnych i eventów żeglarskich. Zaufało nam już setki ludzi oraz wiele firm, które skorzystały z naszych usług.


Współpraca

Współpracujemy z wieloma firmami na całym świecie. Jesteśmy też otwarci na nowe ciekawe propozycje współpracy. Chętnie przyjmiemy do swojego teamu nowe osoby dla których, podobnie jak dla nas, żeglarstwo jest życiową pasją. Podejmie również współpracę w zakresie reklamy czy wymiany banerów.


Cubanera Travel

Z nami poszerzysz swoje horyzonty i odkryjesz nieznane lądy!


ZAPRASZAMY

Newsletter

Podaj swój adres e-mail, aby zapisać się do newsletter'a